Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Asi každá jsme někdy zažily ten příjemný flirt, ze kterého potom bylo okouzlení, krásná první rande, energie, která nás nutí se pořád usmívat a motýlci v břiše, když napíše. Jsou to krásné zážitky a věřím, že teď se usmíváte, protože jste si vybavily ty své. Ačkoli je nádherné tohle prožívat a užívat si to, jsou to taky chvíle, kdy zapomínáme na sebe samotnou a necháváme se strhnout okouzlením. Pak často končíme ve vztahu s člověkem, kde se nedá budovat budoucnost, a který nás okouzlil pouze na pár měsíců.

Když bychom znaly samu sebe, tak bychom byly schopné užívat si tyhle okamžiky s nadhledem a bezhlavě se nezamilovávat. Dámy, ruku na srdce, to nejhorší, co přece můžeme udělat, je ztratit hlavu. A proč je tedy důležité tu hlavu neztrácet? Naslouchat sama sobě a respektovat se v každém okamžiku?

  1. Vím, co chci

Když se znáte, tak víte, co chcete a víte i proč to chcete a taky nebudete spokojená, dokud to nedostanete. To v partnerovi, pokud o vás skutečně stojí, vyvolá potřebu se snažit a muži se rádi snaží. Opravdovou hodnotu mají pro ně ženy, u kterých to neměli lehké. A když mu to trošku ztížíte a uvidíte, jak se snaží být tím mužem, po kterém toužíte, docílíte toho, že si vás bude vážit – protože o vás musel usilovat.

  1. Mám pro muže hodnotu

Tohle souvisí s prvním bodem. Hodnotu vybudujete jen na pevných základech a ty základy jsou vaše sebehodnota a sebevědomí. Když víte, co si zasloužíte a chcete to, tak to taky dostanete. Mužům se líbí, když si žena dokáže říct, co jí nevyhovuje. Rozhodně se do takových žen zamilovávají více než do těch, co jsou jen zavřené doma a plní partnerovi všechna jeho přání.

  1. Jsem sebejistá

Sebejistota, krásná věc. Všimli jste si taky někdy na ulici krásné ženy, která prochází sebejistým krokem, s hlavou vztyčenou a všichni muži se za ní otáčí? Takové ženy působí na muže jako magnet. Vědět co chci a být si v tom jistá je prostě sexy. A taky to usnadní život, poznáte tak totiž, co vám za to stojí a co ne a neztrácíte tak čas na zbytečnostech.

  1. Nemám strach

Když jste sebejistá a víte, co chcete, tak se ani nebojíte. Strach je to, co nám kazí vztahy. Co když o něj přijdu, co když mě podvádí, co když nejsem dost dobrá? Dost. Když víte, co chcete, víte i kde to hledat a hlavně víte, že to dostanete. A pak se nebojíte. Protože přesně víte, co budete dělat.

  1. Mám sebe na prvním místě

A v závěru toho všeho si uvědomíte, že sama pro sebe jste tou nejdůležitější osobou a dopřejete si náležitou péči 😊 Když má žena svůj život, rozmazluje se a pečuje o sebe, je to to nejvíc, co může pro vztah i pro sebe udělat.

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.