Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


V podstatě nic pro nás není nemožné a nebojíme se dojít až na kraj svých sil. Jsme zvyklé na nabitý denní program a také jsme zvyklé věnovat se více svému okolí než sama sobě. Kolik z nás si ale uvědomuje, že po dobu celého našeho života tvoříme?

  1. Nabitý denní program

Kdo má děti nebo náročnější zaměstnání a zároveň chce trochu žít, tak to zná. Hlavně všechno stihnout. Práce, děti, kamarádky, trochu té zábavy, postarat se o domácnost, a to všechno ve 24 hodinách. Může se zdát, že je to rutina. Každý den víceméně to stejné. Ale v takovém programu žena tvoří svoji nezdolnost.

  1. Denní úkoly

Jak už jsem psala, vaření, uklízení…a tohle všechno další. V podstatě zase tvoříme. Ze surovin jídlo, při úklidu z bytu domov. Žena má opravdu dar přetvořit, na co sáhne. To i v práci. Ne nadarmo se říká, že ženy jsou podceňované finančně, máme dar vytvořit i z běžného pracovního úkolu dokonalé dílo.

  1. Výchova dětí

To je asi největší tvůrčí proces ženy. To všechno, co obětuje svým dětem dělá proto, aby z nich vychovala plnohodnotné dospělé. Je to celoživotní proces, kde žena tvoří od jedné buňky samostatnou dospělou bytost. Zároveň je to proces nejvíce kreativní.

  1. Továrna na emoce

My ženy jsme stvoření emotivní. Ta dávka emocí, které jsme schopny během dne vytvořit se jen těžko dá srovnat se stálým mužem. Kolik emocí zažijete během dne? A jak s nimi pracujete? Zkuste se zaměřit na svůj denní cyklus, proudění vaší energie a emocí a využijte je ve vašem tvoření lépe.

  1. Vztahy

My ženy máme dar tvořit vztahy. Jasně, vztah je o dvou lidech, ale žena v něm má o něco lepší postavení, co se tvorby týče. Ona je ta, co by měla být opečovávaná a když se nechá, tak tvoří vztah, ve které muž může být mužem. Je to tedy další z tvůrčích procesů ženy.

  1. Skvělý byznys

Možná nám společnost nedává dostatečně najevo jak vlastně silný a skvělý byznys můžeme vytvořit. Vidíme dál jak muži, rozvíjíme podnikání s citem a láskou. Dáváme do něj něco jiného, něco víc než muži. Jakousi nezapomenutelnou esenci. Podnikání je naše dítě a tak k němu i přistupujeme.

Závěrem

Tohle je jen pár nejčastějších důvodů tvořivosti ženy. Co si z tohoto článku odnést? Přece, že jsme skvělé a máme možnost vytvořit cokoli, na co sáhneme, přesně podle našich představ, tak to tedy dělejme a buďme takové, jako nás příroda stvořila.

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.