Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Je čas ocenit naše EX! Jsou totiž skvělou studnicí plnou informací o tom, jaký by měl být náš budoucí partner. Ženy často hovoří o tom, co nechtějí. Po rozchodu jmenují, jaký jejich další partner rozhodně nebude. A malují si v představách toho svého pana Božského. Co už si ale neuvědomují, že jejich ideální partner je právě kombinací těch všech věcí, které chtěly na svých předchozích mužích změnit. Vzpomeňme si tedy na všechny naše EX a pojďme si načrtnout pana Božského.

  1. Zkuste změnit co nechci na to, co opravdu chci

Co dělali moji ex, co už rozhodně nebudu tolerovat? Nechci, aby byl můj partner nedochvilný? Pak můj ideální partner je přesný a organizovaný. Nechci, aby můj partner seděl jen doma na zadku? Pak je můj partner muž, který je rád aktivní. Zaměřením se na to, co nechceme, budeme podvědomě vyhledávat právě takové typy. Ale pokud své myšlení změníme na pozitiva, budeme si pak právě těch na mužích všímat.

  1. Co chci? A dopodrobna!

Často si my ženy máme tendence vymezovat, že náš muž by měl být zajištěný. Co to pro mě ale znamená, že je zajištěný? Má mít auto? Byt? Nebo chci mít za partnera podnikatele? Co dělá podnikatele pro mě atraktivním? Možná to, že je samostatný, zodpovědný, schopný. Zamyslete se, proč chcete zrovna věci, které chcete? Co vás na nich přitahuje?

  1. Jaká je daň za to, po čem toužím?

Často, když si malujeme pana Božského, zapomínáme na to, co vlastně naše přání obnáší. Je potřeba uvědomit si dopady naší touhy. Pokud chcete muže podnikatele, jste si vědoma toho, že pravděpodobně bude hodně vytížený svojí prací? Že mohou nastávat situace, kdy se budou muset narychlo měnit plány? Ještě jednou si promyslete, co chcete a zvažte i možné negativní dopady.

  1. Co jsem schopna tolerovat?

Vzpomeňte si na všechny ty drobnosti, které vám sice trošku vadily, ale dalo se s nimi žít. Nikdo není dokonalý, ani pan Božský ne. Ale měla byste vědět, kde jsou vaše hranice. Budu tolerovat, že neumývá nádobí? Nebo mi nevadí, že hodně pracuje? Co jsou ty vaše „prominutelná mínus“?

  1. Jak se ke mně partner bude chovat?

Kromě vlastností je třeba se zaměřit ještě na jeho chování vůči vám. Co když bude pan dokonalý chtít, abyste ho doprovázela na pracovní jednání? Co když bude chtít abyste se většinu času starala o domácnost? Co když vás nebude chtít představit kamarádům? Jak se vlastně má chovat, abyste se vedle něj cítila dobře?

  1. Co bude do budoucna chtít?

A poslední nejdůležitější věc, jak bude vypadat vaše společná budoucnost? Je docela možné, že někdo nechce děti, někdo jich chce třeba pět. Je potřeba si ujasnit, co od vztahu očekáváte vy a sladit svoje představy při první možné příležitosti.

Proč je tohle všechno vlastně důležité? Udělá to z vás ženu, která ví, co chce. Pro vyzrálé muže jsou velmi atraktivní ženy, které mají jasno ve svém životě a v tom, co skutečně chtějí. Když mu nebudete hned skákat do náruče a budete pečlivě sledovat, zdali potenciální partner splňuje všechny vaše parametry, budete pro něj mnohem přitažlivější. Probudíte v muži touhu, a hlavně podle jeho snahy uvidíte, jak moc o vás skutečně stojí.

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.