Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Hana Mezerová

Hledáte místo, kde si bezpečně a otevřeně promluvíte o všem, co se Vám honí hlavou? Toužíte po klidu v duši? Máte spoustu otázek, ale neumíte sami přijít na odpovědi.

Jsem tu pro Vás. Můžete mi sdělit cokoliv, aniž byste se museli bát. Pomohu Vám nasměrovat myšlení správným směrem, který si Vy sami určíte.

Kdo jsem?

Jmenuji se Hana Mezerová a už od střední školy jsem snila o tom, že jednou budu pomáhat lidem. Stala jsem se psychologem a koučem, abych svých klientům umožnila pochopit sebe sama, rozpoznat myšlenky probíhající hlavou a rozeznat jejich důležitost.

Odkud vím, jak správně pracovat s lidskými myšlenkami?

  • Vysokoškolské studium psychologie;
  • dvouletý kurz poradenstvých dovedností Life Dynamic;
  • koučovací výcvik Život jako hra;
  • řada kurzů;
  • psychologická praxe (individuální sezení, zážitkové skupinové aktivity, psychologická diagnostika);
  • zpětná vazba mých klientů – díky ní se Vy i já posouváme.

V čem vnímám svoji sílu jako psycholog a kouč?

Je to vysoká empatie a citlivost, s jejíchž pomocí dokážu rychleji pochopit Vaše téma i chování. A díky tomu se dostaneme zdárně k jádru problému nebo konfliktní myšlence, které společně vyřešíme.

Své klienty beru vždy jako rovnocenné partnery, vážím si jich a akceptuji jejich hodnoty. Je pro mě důležité, abyste se na sezení se mnou cítili dobře a vnímali jste postupný progres, který vede k efektivnímu vyřešení Vaší situace.

Reference

“Ve vztahu se svým přítelem jsem vůbec neuměla komunikovat a dostávali jsme se do situací, kdy jsem já ztrácela nervy a on raději odcházel z domu, aby se mnou nemusel být. Ani jeden z nás nebyl šťastný. Verča mi na konzultaci pomohla pochopit, jak komunikace mezi partnery funguje a po několika sezeních se moje situace s partnerem výrazně zlepšila. Dnes jsme zasnoubení a vzájemně naplňujeme naše potřeby. Děkuji Ti, Veru, ještě jednou!”

Jitka R., personalistka

“S manželem jsem se necítila ve vztahu dobře a stále mi něco chybělo, jen jsem nevěděla co. Když jsem potkala Verču, pomohla mi pochopit, že problém není v partnerovi, ani v našem vztahu, ale ve mně. Pomocí terapií jsme vyléčily traumata, která mi ve vztazích bránila a já se cítila jako nový člověk. Dnes už na toto období vzpomínám s úsměvem a hřeje mě na srdci, kolik práce jsem s pomocí Verči odvedla. ”

Veronika K., auditorka

“Než jsem potkala Verču, měla jsem tendence svým partnerům ve všem vyhovět a být taková domací panička. Končila jsem ve vztahu s muži, kteří mě pouze využívali a rozhodně to nebyli ti ideální partneři pro mě. S Verčou jsem si pomocí koučování ujasnila, co opravdu v životě chci za partnera a pomocí terapií jsme odstranily bloky, které mi v tom bránily. Dnes mám za sebou rok života v Austrálii, moje finanční situace se zlepšila a každý den si připomínám, jakou obrovskou hodnotu jako osobnost mám. Stále sice čekám na vhodného partnera, ale teď už vím, že až přijde, určitě ho poznám a budu mít svůj vysněný vztah. ”

Kateřina H., finanční poradce