Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Každá z nás si prošla těmi porozchodovými myšlenkami a obavami typu „já budu sama“. Tohle nemusíme rozebírat, věřím, že každá z nás má tuhle zkušenost. Já si ale po všech těch svých rozchodech říkám, proč jsem se tak bála? Čeho vlastně? Vždyť být single je fakt boží! 😊 Možná se říká, že jste sama nebo svobodná, ale já říkám, že to je období, kdy mám nejlepšího partnera – samu sebe.

Jak být single s grácií

Single čas je podle mě období, kdy můžeme pustit ven svoji ženskost na maximum. Je to čas, kdy nás muži obdivují, zvou na rande, snaží se nás sbalit a my se můžeme nechat, nebo taky nemusíme, ale ta pozornost je skvělá, co myslíte? 😊 Je to období, kdy myslíme na svůj šatník víc než na to, co uvaříme partnerovi k večeři. Je to čas, kdy se upravujeme, abychom se líbily samy sobě, a ne naší polovičce. Je to období, kdy děláme všechno jen a jen sama pro sebe.

Dobití baterek

Chtě nechtě ve vztahu věnujeme pozornost i partnerovi a nás zbývá času méně, a to i když si to hlídáme. Single čas je ale naopak celý jen o nás. Chtěla jste jít na kafe s tím hezkým číšníkem? Teď můžete! Chtěla jste odjet na tři měsíce na Bali? Jeďte! Už vás nikde nic nedrží. Dobijte svoji ženskost a splňte si, co jste vždycky chtěla.

Naberte sebevědomí

Někdy ze vztahu odcházíme zničené a vyčerpané, obzvlášť když rozchod dlouhou dobu trvá anebo vztah nebyl příliš kvalitní. Co vám zvyšuje sebevědomí? Běžte a udělejte to! Teď to totiž potřebujete jako sůl. Projděte se v těch krásných nových šatech v baru a spočítejte, kolik se za vámi otočí mužů. Nebo dejte online článek, který jste napsala a pozorujte, jak se líbí.

Jak být single?

Je to jednoduché – vyjdete se na cestu zpátky k sobě. Když jsem byla single já, užívala jsem si to vším, co jsem měla a jak jsem mohla. Byla jsem tak šťastná sama se sebou a všechno se mi dařilo víc než kdy jindy. Konečně mě nic netáhlo dolu (jako zdlouhavý rozchod s bývalým partnerem). No a co se nestalo –  jeden z úsměvů, které jsem kolem sebe rozdávala, padl i na mého muže. A tak z mojí single pohody je najednou vztahová pohoda.

A co z toho plyne?

Když jste single a náležitě si to užíváte, věřte, že dlouho single nezůstanete. Je to jeden z paradoxů života – dostanete to, co chcete, až to chtít přestanete. Takže dámy, hlavu vzhůru, čas vám běží. Teď je jen na vás nakolik si single život užijete – čím víc to bude, tím kratší dobu tohle období potrvá. Tak co na základě toho, co jste si teď přečetla uděláte? Inspirujte mě v komentářích 😊

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.