Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Stále víc a víc moderní způsob seznamovaní z pohodlí našeho gauče – online seznamky. Kdo z nás si na nějaké nikdy neudělal profil? Přiznávám se, že i já jsem si zkusila, jaké to je, se tímto způsobem seznámit a přišla jsem na to, že se většinou nijak hlouběji nezamýšlíme nad tím, s kým si píšeme a více méně střílíme naslepo a pak je to z toho jen ztráta času. Jaké jsou tedy moje tipy, aby to na online seznamkách byla zábava a ne nuda?

Placená seznamka

Podle mě je lepší investice do placené seznamky – když to s tím seznamováním myslíte vážně. Na seznamkách zdarma je spousta falešných profilů, lidí, co to nemyslí vážně a je to celé přehlcené a nepřehledné. Myslím, že když někdo opravdu touží po seznámení, je v pohodě i s investicí do něj. Kdykoli něco dáme, máme tendence přistupovat k celé věci zodpovědněji. A taky technické zázemí a pravost údajů je rozhodně na placených seznamkách větší.

Profil

Jak má vyplněný profil? Co o sobě píše? Jak to píše? Prozkoumejte to! Přečtěte si o něm prvně něco, než si spolu začnete psát. Zjistíte, jestli je vůbec šance, že byste si mohli rozumět. Jestli máte vůbec něco společného. A taky úroveň vyplnění profilu něco vypovídá o tom, jak to daný myslí vážně. Když ho vyplní, jde s kůží na trh a neschovává se.

Nekoukejte na fotku

Selfíčko, jedno, druhé, padesáté, upravit, nasvítit a jsem hvězda. Neříkám, že tohle dělají muži taky – i když, kdo ví 😊 ale chci tím naznačit, že fotka vážně není to, podle čeho bychom se na seznamce měly orientovat. Koukejte na celkové sympatie. Možná znáte to zklamání, když se potom potkáte a ani se skoro nepoznáte. Taky pamatujte, že z fotky nic moc neodvodíte. Co když má 150 cm? Co když je ta fotka 10 let stará? Na fotku důraz neklaďte.

Jak píše a co píše?

„Ahoj, jak se máš?“ – ouch, tisíc zpráv a všechny začínají stejně. O co jde? Národní nedostatek kreativity? Ten muž by měl být originální. Pokud to nebere tak, že osloví co největší množství žen, dá si záležet na tom, aby napsal něco jiného. A jestli to je jen opravdu nějakým počátečním ostychem, pozorujte, jaké navrhne první rande. Jít spolu na kafé nebo do kina – fajn, ale docela nuda, co myslíte? Takový aquapark nebo výlet – to je příležitost získat už na první schůzce společný zážitek a je to originální!

Hlavně NEBUĎTE DETEKTIV

Stáhnu fotku, projedu ji Googlem, sjedu všechny odkazy, mrknu na LinkedIn, zaměstnavatele, spočítám si zhruba příjem, sjedu Instagram, jeho bejvalky, projedu registr dlužníků a katastr nemovitostí…DOST! Tohle dámy NE. Okrádáte sebe i jeho. Proč si nenechat ten moment překvapení a nedat muži prostor, aby nám všechny tyhle věci řekl sám? Na co chodit na rande s někým, o kom už všechno víte? Užijte si to objevování a vzájemné poznávání. Uvidíte, že to rande bude mít potom jinou energii. A navíc, o čem si chcete povídat, když už všechno víte? Buď spontánní.

Závěrem

Online seznamky jsou fajn, ale zkuste u projíždění profilů i trošku přemýšlet. Dejte na intuici. Udělejte si záměr, se kterým tam jdete a zkuste ho naplnit. Nelžete o sobě a nechoďte na všechna rande. Seznamky střídejte po nějaké době a někdy si i dejte pauzu a jděte s kamarádkou třeba do baru.

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.