Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Jak efektivně komunikovat (nejen) s partnerem?

 Zažijte si na vlastní kůži, jak se do vás partner díky efektivní komunikaci zamiluje ještě více a získejte stabilnější, šťastnější a pohodou naplněný vztah.  

Nelíbí se vám, jak s vámi někteří lidé jednají? 

Řešíte stále dokola stejná témata bez výsledku?

Nechcete se už hádat, ale zažít místo toho příjemnou debatu? 

Máte pocit, že vaše problémy, už nic nevyřeší? 

Mnoho lidí si mylně myslí, že komunikovat umí

To, že umíme jazyk, neznamená, že umíme komunikovat. Většinou svoji komunikaci směřujeme na druhého (ty děláš, ty říkáš…), chceme si vydupat svoje, nebo jen vyčkáváme, co se stane, a na to pak reagujeme. Hovoříme v emoci a nedomýšlíme dopad svých slov. Téměř nikdo neví, co je v komunikaci opravdu podstatné. V důsledku toho se vztahy   rozpadají – chybí porozumění a následuje odcizení.

Také jsem tam byla. Zamilovali jsme se, nějaký čas bylo vše skvělé. Od určitého momentu vztahu začala cesta k odcizování. Myslela jsem si, že tohle nejspíš ještě není ten pravý partner, že příště to bude určitě jinak. Mýlila jsem se. Bylo to pořád stejné. 

Všechno se změnilo, když jsem se začala živit jako profesionální kouč a do konverzací s partnerem jsem zapojovala určité komunikační dovednosti. Fungovalo to. Najednou byl pro mě ten pravý a já pro něj tou pravou. Náš vztah se raketově proměnil. 

Že tyhle dovednosti nefungují pouze u nás doma, jsem začala vidět při spolupráci s klienty. Stovky mých klientů díky komunikaci proměnili svůj vztah, kariéru i osobní život. Na každém komunikačním kurzu sleduji, jak se mi lidé mění před očima a padá jim tíha z ramen, když zažívají AHA momenty. Najednou cítí, že je tady nesmírně mnoho možností, které se jim díky efektivní komunikaci otevírají.

Proto vznikl tento e-book, který je jako žádný jiný

Tento e-book je jedinečný v tom, že vám v něm předávám všechny podstatné dovednosti, za které jsem zaplatila desítky tisíc korun. Předávám také svoji zkušenost z práce se stovkami klientů. Zaměřuji se na nejčastější témata, která řešili, a která pravděpodobně řešíte i vy. Je stvořen pro všechny, kdo nečekají, že se něco stane/změní samo od sebe, ale pro ty, kdo rádi vezmou věci do svých rukou a udělají krok dopředu po svém. 

Co když existuje způsob, jak se na pár stránkách naučit všechny komunikační triky. Vše potřebné k tomu, aby už nedocházelo k hádkám, ale k příjemným debatám. Aby vaše konverzace směřovaly k jasnému závěru. A hlavně aby jste uměla vytvořit opravdu hluboké porozumění, ze kterého pramení důvěra a láska. 

E-book je výborným nástrojem pro zlepšení partnerské komunikace, díky němuž jsem si uvědomila kde jsou moje mezery a proč se mi doposud v některých situacích nedařilo dostat se v konverzaci tam, kam jsem cílila. Velice oceňuji názorné ukázky a příklady, stejně tak praktické cvičení z pracovního sešitu, které mi umožnili procvičit si terorii z e-booku v praxi. Musím také říct, že partner změnu velice ocenil a já jsem se naučila jak efektivně komunikovat svoje potřeby, což nás jako pár posunulo dál.

Barbara, 31 let

Co přesně se naučíte?

Jaké existují komunikační role

 

Naučíte se poznat komunikační styl druhého člověka a zjistíte, jak se mu správně přizpůsobit, abyste ho dostala “na svoji stranu”. Klientky tuhle dovednost rády nazývají “jak se stát krkem, který hýbe jeho hlavou”.

Jak vytvořit hluboké porozumnění a soulad

Porozumění lze vytvořit i s člověkem, se kterým si nerozumíte. Jakmile tuto dovednost ovládnete, stáváte se “tou jedinou, která mi opravdu rozumí”. Ve vztahu je toto opravdu zlatem.    

Co dělat, když vázne komunikace

Poznejte, jak se postavit k tomu, když partner nekomunikuje. Jak druhého rozpovídat, a jak z něj dostat to, co potřebujete. Naučíte se také jak zacházet s introverty, kde je komunikace všeobecně těžší. 

Praktická cvičení a koučovací otázky

Informace jsou půlkou vítězství a tou druhou půlkou je praktikování. Na konci každé kapitoly najdete sebekoučovací otázky a praktická cvíčení, která vedou k tomu, že si vše ještě více ukotvíte. 

Jak mluvit v různých situacích

Ženu dělá dámou s grácií to, že vždy dokáže cokoli říct s nesmírnou elegancí, a to včetně toho poslat druhého někam.  Díky této dovednosti se naučíte, jak hovořit se šarmem o vzteku, strachu, zklamání, ale i o radosti, potřebách a vůbec o čemkoli, co vás v životě potká. 

Správný komunikační mind-set

Kdo nebo co jsou zabijáci kvalitní komunikace? Co nevědomky říkáme a co nás od druhých odcizuje? Naučíte se, jak ke komunikaci přistupovat a jak si nedělat nic z toho, když jednáte s blbem.

Nebojte se, že…

…si přečtete pár zajímavých informací, ale potom se nic nezmění. Těm, co si odpovědí na otázky na konci kapitol a udělají poctivě všechna cvičení, se změna nevyhne. 

…na vás čekají nudné teoretické informace. Vše vysvětluji na příkladech z praxe. Lépe a rychleji tak pochopíte esenci sdělení.

 

…zjistíte něco, co už víte. Informace v e-booku jsou dostupné pouze z tréninků komunikace, které absolvují nejlepší kouči a lídři na světě. Ručím za to, že minimálně 80% informací a technik uváděných v e-booku, budou pro vás novými poznatky. 

Často bývám k podobným typům e-booku skeptická. Bývají v nich jen teoretické rady a člověk s nimi zápasí. Jenže, když jsem si přečtla Jak správně komunikovat nejen s partnerem, byl jsem nadšená. To, co si přečtete můžete vyzkoušet na krátkých praktických cvičeních. Navíc je dostupné i video, kde Verča z Milované ženy ukazuje průběh komunikace. Pecka! Doporučuji si e-book se všemi soubory stáhnout a vytisknout.

Jana       

Jáká je cena e-booku a co zahrnuje?

Pracovní sešit, kde najdete 30 stran úkolů, testů a cvičení, která vás hravou formou provedou procesem změny komunikace. Nejlepší na tom je, že úkoly můžete dělat třeba u kafé s kamarádkou.

Přístup do tajné FB skupiny, kde máte prostor přímo se mnou a s ostatními ženami probírat svoji komunikaci a společně se posouváme dopředu. Kromě podpory zde najdete i další inspirativní obsah zaměřený na komunikaci.

Video návod na návcik komunikace, kde uvidíte, jak Veronika praktikuje komunikaci s klientkou a naučíte se tak techniku, která komunikace proměňuje k nepoznání. 

20 minut konzulatce přímo s Veronikou, kde se společně na individuální bázi zaměříte přímo na to, co vás trápí (a nemusí se jednat pouze o komunikaci)

Samozřejmostí je 30 dní garance vrácení peněz bez udání důvodu. Pokud pro vás e-book nebude mít žádný přínos, ráda vám vrátím peníze. 

Nejspíš vás zajímá, kolik to vše stojí:

Běžná hodnota e-booku včetně bonusů je 590 Kč, ale

může být váš za zaváděcí cenu 290 Kč.

Cena je konečná. Nejsem plátcem DPH a ani žádné další skryté poplatky na vás nečekají.

GoPay Verified by Visa Visa Visa Electron Mastercard Securecode Mastercard Maestro

V případě jakýchkoli otázek jsem tu pro vás na info@milovanazena.com

Veronika Blížkovská, ACC a je profesionální kouč. Komunikaci každý den využívá při své práci s klienty a několikrát ročně ji školí na kurzech v Praze i Brně. Úroveň jejích komunnikačních dovedností byla oceněna titulem ACC, který byl v ČR udělen pouze 76 lidem. 

Klienti za ní přichází mimo jiné i s komunikačními problémy a proto se rozhodla vytvořit tento e-book. V komunikaci zastává transparentnost, empatii, otevřenost a strukturu, což jsou základní pilíře, které učí své klienty a zároveň vám je předává v rámci e-booku.

Komunikaci vnímá jako způsob prezentace vnějšímu světu. Skrze ni můžete proměnit svět kolem sebe. Dle mezinárodního výzkumu jsou lidé s vysokými komunikačními dovednostmi úspěšnější v práci, sebevědomější, vydělávají více peněz a jejich rozvodovost je o 72% nižší.

Před přečtením tohoto e-booku jsem neměla příliš vysoká očekávání. Komunikace je v poslední době hodně diskutované téma a článků s touto tematikou jsem přečetla víc než dost. Myslela jsem si, že i zde narazím na všeobecné rady, které jsem již dříve viděla mnohokrát. O to větší bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že jsem se mýlila. E-book je psaný krásnou, čtivou formou a hlavně… obsahuje PRAKTICKÉ rady a postupy a ne pouhé teoretické koncepty, na které narazíte na každém rohu. Sama jsem se v mnoha situacích a příkladech zhlédla a přicvičeních si uvědomila, kde všude ještě mám rezervy. Doporučila bych ho všem ženám, které buďto řeší jakékoli problémy ve vztazích, nebo na sobě rády pracují a zdokonalují se. Mám za to, že si v něm každá najde to své 🙂 Jsem moc ráda, že jsem měla možnost do e-booku nahlédnout a už teď vím, že je mi velkým přínosem. Určitě se k němu ještě mnohokrát vrátím 🙂

Kateřina R., asistentka

Kdy jindy udělat změnu, když ne dnes? 

Chcete čekat, až se něco stane samo, nebo chcete jít štěstí naproti? 

Pokud jste přesvědčena o tom, že na tuto cestu chcete vykročit, pak vás od ní dělí jedno kliknutí. Nebudete na to sama. Ve skupině získáte veškerou podporu, díky pracovnímu sešitu a e-booku odpovědi na mnoho otázek typu “Co mám dělat?”, s individuální konzultací dostanete odpovědi a nasměrování přímo od Veroniky a v neposlední řádě s garancí vrácení peněz nemáte co ztratit. 

Jdete do toho, nebo si poradíte sama? 

Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám na info@milovanazena.com

Klikněte na tlačítko koupit e-book a na následující stránce vyplňte vaše údaje. Po připsání platby vám e-book dorazí na vámi uvedený e-mail.

GoPay Verified by Visa Visa Visa Electron Mastercard Securecode Mastercard Maestro