Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Někdy můžou vztahy sklouznout do stereotypu a když se tak stane, netoužíme po ničem jiném než po trošce vzrušení. Čím to ale je, že někdy stereotyp nastane? Vždyť jsme vedle druhé osoby, a to je to nejkreativnější na světě. Možná jsme si jen příliš zvykly, možná něco přehlížíme, možná už ztrácíme nadhled. Jak tedy udělat každý den ve vztahu neobyčejný? O tom bude dnešní článek.

Vděčnost

Postupem času se věci stávají samozřejmostí, a to bohužel platí i pro vztahy. Když máme našeho partnera je ale stále být za co vděčná. Vděčnost pomáhá přesměrovat pozornost na to hezké, pozitivní, na to, co možná už přehlížíme. Udělejte si deníček a každý den do něj napište něco, co se týká vašeho partnera nebo vztahu a za co jste vděčná. Tahle jednoduchá technika vám pomůže vnímat výjimečnost toho, co máte.

Kreativita

Zapojte fantazii a každý den, nebo alespoň několikrát týdně udělejte něco, co partner nečeká. Může to být něco dobrého na jídlo, procházka na místo, kde jste ještě nebyli anebo třeba nevšední zážitek. Je důležité spolu tvořit jedinečné vzpomínky, a to třeba i po padesáti letech. Tak se stane každý vztah a každý člověk výjimečným.

Vzkazy

Pište si vzkazy. Ale ne na mobilu, opravdové vzkazy. Představte si, jak hezké je, když na zrcadle ráno objevíte napsané „miluju tě“ nebo vstanete a na nočním stolu máte papírek, na kterém je napsané „jsi krásná“. Pište si vzkazy jako byste byli zamilovaní. Je to nádherná technika, kterou si užívám. U nás doma ke vzkazu vždycky přiložím i drobnost – bonbón, obrázek, citát. Cokoli. Vyjádříte si tak pozornost a ocenění.

Fórky

Vtípky mám ráda. Nejlepší je, když vás vaše polovička rozesměje, nebo vy jeho. Pošlete mu vtip, vtipné video ze Snapchatu, vtipnou fotku. Cokoli, co víte, že druhého rozesměje. Zkuste to a uvidíte. Tyhle denní vtípky se u nás staly velmi oblíbenými. Už s úsměvem čekám, čím mě přítel pobaví dnes.

Nepředvídatelnost

Tohle je trošku z jiného soudku, ale nepředvídatelnost je důležitá. Pokud budete nepředvídatelná a čas od času uděláte něco, co váš partner nečeká, stanete se zároveň velmi cennou. Nikdy vedle sebe nechce mít člověka, u kterého ví, co přijde. Dovolte si čas od čas neodpovědět na zprávu, nezvednout telefon anebo si odjet s kamarádkou na víkend. Něco, co běžně neděláte. Třeba probudíte i trošku té zdravé žárlivosti.

Střídejte a tvořte

Výš jsem vám uvedla několik jednoduchých návodů a technik, jak udělat každý den neobyčejný. Vyberte si jednu nebo je střídejte. Zapojte i partnera a užívejte si. Takto si ze vztahu uděláte hru a zjistíte, že často i maličkost může mít obrovský dopad na váš vztah. Udělejte z vašeho vztahu partnerství jako žádné jiné.

 

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.