Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Co je vztah na dálku? Je to jakékoli odloučení v řádu měsíců a více. Možná vás zajímá, jestli vztah na dálku funguje, anebo možná proč takové vztahy nefungují. Podělím se s vámi o moji osobní zkušenost byla sice krátká, ale věřím, že jsme s tehdejším přítelem objevili několik principů, díky kterým jsme se necítili, že jsme bez sebe.

Funguje vztah na dálku?

Ano. Má to ale jedinou podmínku – musíte oba dva chtít a nesmíte polevit. Být bez sebe je těžké a vyžaduje to od vás jediné – chovat se tak, jako byste bez sebe nebyli. Základem je neustálá komunikace a ideálně i vizuální (Skype). Pokud si budete často volat, psát a začleňovat se do vašich životů, nepocítíte, že partner chybí. Máte skvělý oběd? Vyfoťte ho partnerovi a ukažte, co jste dnes měla. Máte nové oblečení? Podělte se s ním. Zapojujte ho do své denní rutiny. A jak tedy udržet vztah na dálku?

Vyjádření zájmu

Bez vyjádření zájmu to nepůjde, a tady budete muset být kreativní. Pošlete svému drahému balíček s malou pozorností nebo si najděte tam, kde je, donáškovou službu a překvapte ho něčím, co má rád. Myslete na něj. Samozřejmě nejvyšší forma zájmu je sex – i tady si můžete díky moderní technologii docela snadno poradit. Nevyhýbejte se tomu a buďte kreativní. Nebudu vám popisovat, co máte dělat, asi sama tušíte.😊

Zbavte se strachů

Vztah na dálku je skvělým prověřením důvěry. Samozřejmě nám bude chybět fyzický kontakt a můžeme mít tendence k představám, po delší době třeba i k nevěře. Je třeba ale důvěřovat a zbavit se všech svých strachů. Na druhou stranu, pokud strachy máte a zažíváte, tak se zeptejte sama sebe proč. A zkuste tuto příčinu vyřešit.

Vytrvalost

Ta je nejdůležitější. Zkuste udržet své „tempo kontaktování“ stejné i po delší době. Nejhorší je přestat nebo pozvolna povolovat. Je přirozené, že když sejde z očí, sejde z mysli, a proto je nejvíc důležité udržovat partnera ve svém životě. Požádejte ho o pomoc, když budete mít problém, povídejte si s ním, když budete mít radost. Vytrvejte, jako by tu byl s vámi.

Proč vztahy na dálku nefungují?

Z jednoho prostého důvodu – pár poleví. Je určitě skvělé se i jednou za čas vidět osobně, pokud to dovolí vzdálenost a finance. Důvodem, proč se vztahy na dálku rozpadají, je zjištění, že dokážete fungovat i bez partnera. Musíte si tedy udržet svoje nenahraditelné místo v jeho životě a partner v tom vašem.

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.