Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Dnešní článek není jako většina článků, které jsem doposud publikovala. Dnes to bude spíše inspirativní. Ráda bych vám doporučila zdroje, ze kterých jsem studovala, a které mě nasměrovaly na cestu k pochopení. Ráda bych se s vámi podělila o kvalitní knihy na téma sebeláska.

Učebnice sebelásky

Kniha od Lucky Kolaříkové. Možná ji znáte, její jméno se v souvislosti se sebeláskou skloňuje nejvíce. Je to psycholožka a napsala Učebnici sebelásky, skvělou knihu, která je plná tipů a praktických cvičení na upevnění sebelásky. A hlavně díky knize pochopíte souvislosti ve svém životě. Lucka je vystudovaná psycholožka, a tak je její pohled na sebelásku psychologický a popisný se zaměřením na praxi, což je skvělé. Nejvíce se mi líbí právě to, že nechybí praktická stránka věci, protože porozumět není vše, důležitá je i akce.

Radikální sebeláska

Kniha od paní Galy Darling. Musela jsem si ji přečíst už jen kvůli tomu názvu. Líbí se mi, že sama autorka si prošla horším obdobím, kdy se u ní o sebelásce nedalo hovořit. Přes tohle období se ale přenesla a v knize sdílí svoji cestu, jak to dokázala. Líbí se mi, že je kniha plná praktických cvičení a úkolů – mám tu praxi prostě ráda. Zároveň styl, kterým je kniha napsaná, je velmi lehký a čtivý. Já tuhle knihu zhltla skoro najednou. Jak se píše v upoutávce – tato kniha by neměla chybět v knihovně žádné ženy. A já s tím souhlasím.

Dalajlámu vidím častěji než moji mámu

Jedná se o e-book, který jsem si koupila na stránkách www.samanacestach.cz. Mám ráda, když jsou věci kompletní, a k porozumění a praxi patří i spiritualita. Proto mě zaujal tento e-book. Doplňuje škálu sebelásky o spiritualitu – i když ne prvoplánově a nejspíš ani ne cíleně. Přesto jsem z e-booku získala několik skvělých myšlenek, které vedou k upevnění sebelásky a duševní pohodě, která je pro sebelásku nezbytá. Kdo má rád Dalajlámu a trochu toho duchovna, pak se mu tato kniha zalíbí stejně jako mně.

Stíny před úsvitem

Teal Swan – autorka této knihy – neměla lehký život. Obdivuji na ní to, že přesto všechno, čím si prošla, si dokázala najít zpět svoji cestu k sebelásce. A to je velmi inspirativní. Často můžeme vidět svoje problémy jako obrovské a neřešitelné – jsou přeci naše! Ale když se podíváme ven, můžeme najít horší věci. Teal je skvělým příkladem toho, že nic nemůže být tak zlé, abychom se z toho nedostaly, vše je jen o vůli. A ve své knize ukazuje, jak na to.

Miluj sám sebe

Autor David R. Hamilton je vědec a, jako jediný z autorů knih v tomto příspěvku, je muž. Proč se nedozvědět o sebelásce něco z úst muže? David ve své knize nabízí 27 praktických cvičení, která vedou k upevnění sebelásky. Sám na sobě tato cvičení vyzkoušel, aby měl jistotu, že jsou účinná. Já je zkusila všechny. Byla to zábava a změnu jsem na sobě pocítila. Takže doporučuji.

Závěrem

Toto jsou některé z materiálů, ze kterých jsem čerpala na své cestě. Věřím, že vám poskytnou možnost posunout se zase o kus vpřed. Vzdělávat se není nikdy na škodu. Všechny tyto knihy mě bavily a pomohly mi zábavnou formou měnit věci ve svém životě. Stejně jako mohou pomoci vám. Tak kterou si přečtete? Která vás zaujala? Dejte mi vědět do komentářů.

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.