E-book ke stažení - TADY :-)
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Konzultace

Každá žena ve svém životě čelí různým výzvám – situacím, které jsou pro ni obtížně zvládnutelné. Každá z nás je jedinečná, a tak i to, s čím se potýkáme, je záležitost velmi individuální. Existuje ale určitá spojitost. Buď se nám stalo něco v dětství, co způsobilo, že máme špatná přesvědčení na jejichž základě si interpretujeme životní události svým osobitým způsobem a mnohdy jsou nám tyto interpretace neužitečné a odvádí nás od cíle.

Například když jsme nezažívali podporu v dětství od rodičů, nevíme ani jak vypadá, nebo jak by vypadat měla, a tak v dospělosti můžeme mít tendence podporu od okolí nevidět a cítit se, že nám vlastně nikdo nerozumí. A to má dopad na mnoho oblastí našeho života.

Druhá možnost je, že jsme se zablokovaly až v průběhu života na základě traumat. Možná vlivem těžkého rozchodu, úmrtí blízkého člověka nebo jakékoli jiné situace, kterou doprovázely silné emoce.

Ať tak či tak existuje celá škála věcí, které nás mohou blokovat na cestě k cíli. A to jak v práci, osobním životě nebo i v tom partnerském. Pokud ale svoje bloky zpracujeme a nastavíme nový vzorec myšlení, naše šance na úspěch se zvyšuje a nejen to. Měníme se i samu sebe v osobu, kterou každé ráno rády vídáme v zrcadle.

A na té cestě ženám pomáhám. Pomocí koučování, psychologické diagnostiky a terapie EFT dosahuji s ženami výsledků, po kterých touží. Níže se můžete dočíst jakým způsobem pracuji a co jednotlivé techniky obnáší. Před objednáním vždy probíhá 20 minut konzultace zdarma, která slouží k bližší specifikaci vašeho problémů a návrhu nejlepšího řešení.

Transformativní koučink

Transformativní koučink přináší komplexní změnu pohledu na sebe sama a svůj život. Koučováním se stanete člověkem, jakým chcete být. Transformativní koučink je dlouhodobá intenzivní spolupráce, kde měníte sebe a své prostředí na podporující. Budete tak schopna dosahovat výsledků jaké si přejete ve všech oblastech vašeho života. Využijete naplno svůj potenciál a váš život se od základů změní.

Okamžitě uleví od jakýchkoli negativních emocí i fyzických obtíží. EFT terapie zpracovává negativní zážitky, traumata, strach nebo emoce vůči jiné osobě. EFT celkově zklidňuje mysl a pomáhá vidět situace ve vašem životě jasně a bez emocí, což umožňuje posun vpřed namísto setrvání na jednom místě.

Psychologická diagnostika urychlí celý proces transformace, protože poskytuje přímé vodítko ke klíčovým tématům. Co jsou oblasti vaší osobnosti, kde je potřeba změna, kde sama sebe brzdíte a jak se toto nastavení projevuje ve vašem životě. S psychologickou diagnostikou víme, na co přesně se zaměřit, abyste dosáhla změny rychleji.