Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Vyplňte objednávkový formulář a získejte zvýhodněnou první hodinu jen za 750kč.

Váš první krok k tomu stát se milovanou ženou.

 

Spolupráce s opravdovým odborníkem

Patřím k jednomu z několika desítek koučů s mezinárodní certifikací ICF (International Coach Federation) v ČR. Zažijte tak neopakovatelnou zkušenost. 

Individuální přístup

Spolupráce probíhá v bezpečném prostředí důvěry, kde respektuji jedinečnost každého člověka. Vybírám techniky a metody, které sednou právě vám. Vždy dostanete to, co potřebujete a chcete

Osobní nebo telefonická konzultace

Osobní setkání je možné v Praze či Brně. Konzultace je také možná prostřednictvím Skype nebo telefonu. Vše závisí na vaší preferenci.

Objednávkový formulář

Jak vnímají spolupráci mé klientky?

“Mým tématem byl můj chaotický život – vztahy, děti, práce – a pak také zvědavost…a samozřejmě snaha něco na sobě změnit a zlepšit! Chtěla jsem se prostě cítit lépe, víc se v sobě orientovat, zklidnit se a spoustu věcí si ujasnit a zároveň dospět k určitému uvědomění si, kdo jsem a kam kráčím.”

“Myslím si, že jsem se posunula hodně daleko..vztahy se zlepšily, děti se zklidnily, přišla nová práce..já přestala lpět na věcech, o kterých jsem si myslela, že jsou pro můj život ty nejdůležitější, přitom zdaleka nebyly. A nesmírně ráda jsem za to, že jsem se zlepšila v nevytváření si zbytečných a mnohdy nesmyslných domněnek!!! Lepší je počkat, jak se věci samy vyvrbí, než si vymýšlet hororové scénáře, které nás drtí a drží v nejistotě až do poslední klapky.”

“Největším přínosem koučování, kromě Veroničiné podpory, je zjištění, že za všechno, co se mi děje, jsem zodpovědná jen já. Rozhoduju o všem, co život přinese a snažím se toho nebát..spíše naopak..díky Veronice to beru jako výzvy, které je třeba zdolávat a tím posilovat to něco tajemného, co nás dělá silnými a jistými si sami sebou a navenek to působí tak zvláštně přitažlivě. Chci tyhle pocity zažívat co nejvíce…Veronika mě to naučila..a za to jsem jí nesmírně vděčná!”

“AHA moment byla věta, že “nic netrvá věčně”. Je v ní tolik uklidnění…vychází z ní úplně všechno. Ať se děje dobré nebo špatné. Když se člověk na něco moc upne, pak mu pomůže v tom, aby se případně vrátil zpátky nohama na zem a přijímal věci s větší pokorou a užíval si je právě teď! A když se děje něco špatného, tak to také jednou přejde a zas to slunce vyjde. Jen to chce vytrvat a naučit se trpělivosti. A samozřejmě v to věřit..v sebe věřit! Jak všichni víme, každý je svého štěstí strůjcem.”

“S Veronikou se musí pracovat jedině úžasně a kdo by tvrdil opak, tak jistojistě lže!!! Je skvělá, pro tohle stvořená. Chytrá, milá, vstřícná, empatická osůbka se záludnými otázkami v rukávu. Kdo ji pozná a nechá se jí chytit za ruku, aby v bezpečí a s pochopením prošel svým vnitřním bojem, po kterém dojde k určitému uvědomění si, pak nikdy nebude litovat!
Verunko, DĚKUJU!!!!!”

Veronika P., správce kmene v pojišťovně

Přišla jsem s tím, že už nechci být sama. Řešila jsem, že jsem na své úrovni už došla, kam jsem jen mohla a dál už nevím, jak a toho partnera stále nemám.

Ve spolupráci s Veronikou jsem došla velmi daleko. Především jsem si uvědomila vlastní sebehodnotu a že musím prvně vyřešit své záležitosti a postupně po dlouhé práci jsem se dostala k tomu, že příchod s původním tématem, byl, z vlastního zpětného hodnocení, poněkud povrchní 🙂

Největší přínos spolupráce vnímán v tom, jak se nyní cítím, poprvé v životě se cítím být sama sebou, jsem ztotožněná sama se sebou a to je pocit k nezaplacení. Momenty, kdy jsem se cítila špatně ze svého vlastního konání nebo toho, co jsem řekla a že jsem to mohla udělat/říct jinak či lépe a že to to muselo vyznít hrozně, prakticky vymizely a že těchto pocitů bylo v minulosti hodně. Tím, že se nyní cítím dobře sama v sobě, toto ustoupilo, protože takhle by to udělala Pavla, a to jsem já, takže na tom není nic špatně nebo divně.

Ten největší AHA moment přišel asi v půlce spolupráce, kdy jsem si uvědomila: Aha já tak silně řeším své vztahy a to že jsem sama až to dává smysl, že jsem. Natolik jsem se na toto téma zaměřila, že mi důležité věci unikaly mezi prsty. Postupně jsem pochopila, že partnerský vztah je součástí celé mojí cesty, ale nemůže se stát středobodem vesmíru a když ho nebudu mít, tak je celý svět postavený naruby.

S Veronikou se mi spolupracovalo výborně, s nikým jsem pravidelně 3 měsíce nevstávala na 7 hodinu :)))
Neměla jsem problém se Veronice svěřovat s věcmi, které ví buď pouze úzký okruh lidí nebo nikdo, a to v podstatě od první hodiny a nebylo to ani způsobené tím, že bych v rámci koučování musela, přece bez toho se nepohneme, ale šlo to samo 🙂 takže Ti moc děkuji za celý můj posun a vím, že to nebylo poprvé ani naposled, co jsi mě koučovala.

Pavla K., ředitelka

Michaela K

“Přišla jsem za Verčou kvůli tomu, že chci při dvou malých dětech založit organizaci a moc jsem nevěděla kudy do toho a bála jsem se, jestli to zvládnu. V současné době (po dvanácti koučovacích hodinách) se věnuji přípravě projektu a krok po krůčku postupuji na své cestě k založení vlastní organizace, podle plánu, který jsem si společně s Verčou stanovila. Získala jsem s Verčou pocit, že to co dělám má svůj smysl a je to důležité i pro mě i pro ty, kterým chci výsledky své práce věnovat. Cítím se sebevědomější a pevnější v kramflecích. Pociťuju silněji důvěru sama v sebe a své schopnosti.

Za největší přínos naší spolupráce považuji to, že jsem začala systematicky pracovat na svém posunu v profesním i osobním životě. Když uvedu jeden konkrétní příklad toho, co se mi podařilo díky koučinku změnit, tak je to třeba uvědomění toho, že nikdy nejsem sama a vždy je tu pro mě někdo, kdo mi pomůže, když to potřebuji. Zároveň při tomhle prozření jsem si uvědomila, že nikdo není povinný plnit moje očekávání (ohledně pomoci pro mě) a tím se mi kompletně změnil náhled na vztahy s mým nejbližším okolím a přineslo mi to mnohem vyrovnanější postoj v krizových situacích. Další posun je v tom, že se nesnažím všem vyhovět, abych se jim zavděčila (a nepřišla o ně-to byl můj strach). Tato změna mi přinesla možnost se rozhodovat svobodněji a lepší pocit ze vztahů se svým blízkým okolím a dobrý základ v profesním rozvoji.

Spolupráce s Verčou byla velice příjemná. V koučovacích hodinách mi poskytla kombinaci empatie a autority, což mi dávalo dostatečný prostor na to uvědomit si všechny souvislosti a zároveň nezabřednout příliš do svých myšlenek a úvah. ”

Michaela K., mateřská dovolená