E-book ke stažení - TADY :-)
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Zanechte mi vzkaz a získejte 20 minut konzultace zdarma

Váš první krok k tomu stát se milovanou ženou.

Chcete změnu, ale nevíte, kde začít?

“Zabývám se prací s ženami, které se chtějí rozvíjet v otázkách partnerských vztahů a osobního rozvoje. Vycházím z předpokladu, že vše, čemu v životě čelíme se děje na základě našich rozhodnutí, chování a nastavení. Moje myšlenka je, že váš život se změní, až se změníte sama. Provázím ženy na cestě ke změně, kterou si v životě přejí. Pro svoji práci využívám koučovací techniky popř. techniky EFT.”

Veronika Blížkovská,
profesionální kouč a EFT terapeut

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a nebudou s nikým sdíleny. Přečtěte si Všeobecné obchodní podminky a Pravidla ochrany osobních údajů.

První hodina za zvýhodněnou cenu 750 Kč

Vyplněním formuláře získáváte zvýhodněnou první hodinu konzultace, při které se pobavíme o vaší situaci a nastínění možností.

Individuální přístup

Na základě informací, které mi poskytnete, vám doporučím pro vás nejlepší možné řešení. Mým cílem je, abyste byla schopna dosáhnout výsledků, po kterých toužíte.

Osobní nebo telefonická konzultace

Osobní setkání je možné v Praze či Brně. Konzultace je také možná prostřednictvím Skype nebo telefonu. Vše závisí na vaší preferenci.

Co o mě říkají?

“Ve vztahu se svým přítelem jsem vůbec neuměla komunikovat a dostávali jsme se do situací, kdy jsem já ztrácela nervy a on raději odcházel z domu, aby se mnou nemusel být. Ani jeden z nás nebyl šťastný. Verča mi na konzultaci pomohla pochopit, jak komunikace mezi partnery funguje a po několika sezeních se moje situace s partnerem výrazně zlepšila. Dnes jsme zasnoubení a vzájemně naplňujeme naše potřeby. Děkuji Ti, Veru, ještě jednou!”

Jitka R., personalistka

“S manželem jsem se necítila ve vztahu dobře a stále mi něco chybělo, jen jsem nevěděla co. Když jsem potkala Verču, pomohla mi pochopit, že problém není v partnerovi, ani v našem vztahu, ale ve mně. Pomocí terapií jsme vyléčily traumata, která mi ve vztazích bránila a já se cítila jako nový člověk. Dnes už na toto období vzpomínám s úsměvem a hřeje mě na srdci, kolik práce jsem s pomocí Verči odvedla. ”

Veronika K., auditorka

“Než jsem potkala Verču, měla jsem tendence svým partnerům ve všem vyhovět a být taková domací panička. Končila jsem ve vztahu s muži, kteří mě pouze využívali a rozhodně to nebyli ti ideální partneři pro mě. S Verčou jsem si pomocí koučování ujasnila, co opravdu v životě chci za partnera a pomocí terapií jsme odstranily bloky, které mi v tom bránily. Dnes mám za sebou rok života v Austrálii, moje finanční situace se zlepšila a každý den si připomínám, jakou obrovskou hodnotu jako osobnost mám. Stále sice čekám na vhodného partnera, ale teď už vím, že až přijde, určitě ho poznám a budu mít svůj vysněný vztah. ”

Kateřina H., finanční poradce