Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Psychologická diagnostika

Diagnostika při koučování významně urychluje vaši proměnu vnímání a myšlení. Je zaměřena na konkrétní oblasti, se kterými se v běžném životě setkáváte – jednání s druhými, životní spokojenost, příčiny nespokojenosti, přístup k partnerským vztahům apod.
Od diagnostiky, která je dostupná u psychologů, se liší v tom, že neposkytuje diagnózu nemocí. Mapuje pouze lidské fungování a dle toho naplánujeme cíle našich sezení, které povedou k očekávané změně.

 

Pro koho je určena

Je určena pro každou z vás, která se chce poznat více do hloubky anebo si nedokážete vysvětlit své jednání v některých životních situacích.

Jak probíhá diagnostika

V průběhu jednoduchého testu vyplňujete odpovědi na otázky, které zaznamenáváte buď online nebo v papírové podobě. Vyhodnocení probíhá pomocí aplikace, kdy je zaslán výsledek v podobě grafu. Srozumitelně vám vysvětlím, co jednotlivé škály znamenají a jak se projevují v konkrétních oblastech vašeho života.

Na základě dohody o tom, co si přejete ve svém životě změnit, pak probíráme jednotlivá témata více do hloubky a dostáváte možnosti řešení či přístupu k dané situaci.

Ceník

Služba

Cena

Interpretace diagnostiky (1,5 hodiny)

2 000 Kč

Interpretace diagnostiky k dlouhodobé spolupráci

1 500 Kč

Interpretace diagnotiky (1,5 hodiny) + 1 hodina koučování

3 000 Kč

Všechny ceny jsou konečné. V případě zájmu o delší spolupráci probíhá před samotnou konzultací 20ti minutový hovor, kde si ujasníme váš záměr.

Reference

“Ve vztahu se svým přítelem jsem vůbec neuměla komunikovat a dostávali jsme se do situací, kdy jsem já ztrácela nervy a on raději odcházel z domu, aby se mnou nemusel být. Ani jeden z nás nebyl šťastný. Verča mi na konzultaci pomohla pochopit, jak komunikace mezi partnery funguje a po několika sezeních se moje situace s partnerem výrazně zlepšila. Dnes jsme zasnoubení a vzájemně naplňujeme naše potřeby. Děkuji Ti, Veru, ještě jednou!”

Jitka R., personalistka

“S manželem jsem se necítila ve vztahu dobře a stále mi něco chybělo, jen jsem nevěděla co. Když jsem potkala Verču, pomohla mi pochopit, že problém není v partnerovi, ani v našem vztahu, ale ve mně. Pomocí terapií jsme vyléčily traumata, která mi ve vztazích bránila a já se cítila jako nový člověk. Dnes už na toto období vzpomínám s úsměvem a hřeje mě na srdci, kolik práce jsem s pomocí Verči odvedla. ”

Veronika K., auditorka

“Než jsem potkala Verču, měla jsem tendence svým partnerům ve všem vyhovět a být taková domací panička. Končila jsem ve vztahu s muži, kteří mě pouze využívali a rozhodně to nebyli ti ideální partneři pro mě. S Verčou jsem si pomocí koučování ujasnila, co opravdu v životě chci za partnera a pomocí terapií jsme odstranily bloky, které mi v tom bránily. Dnes mám za sebou rok života v Austrálii, moje finanční situace se zlepšila a každý den si připomínám, jakou obrovskou hodnotu jako osobnost mám. Stále sice čekám na vhodného partnera, ale teď už vím, že až přijde, určitě ho poznám a budu mít svůj vysněný vztah. ”

Kateřina H., finanční poradce