Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Tento článek bude trošku z jiného soudku, ale jsem přesvědčená, že technika Jasné ANO, může v mnoha ohledech usnadnit život i vám. Objevila jsem ji nedávno, když jsem byla na jedné z přednášek o osobním rozvoji a zaujala mě tím, jak je jednoduchá a efektivní. O co jde?

Pod pojmem Jasné ANO si představte okamžité rozhodnutí. Pro nás dámy bych to popsala jako situaci „Wow, tu kabelku musím mít!“. Jsou to okamžiky, kdy hned víte, že zrovna tohle chcete. Nepřichází sice často, ale víme, že rozhodnutí udělaná na základě Jasného ANO, jsou trvalá a máme z nich radost. Teď si představte, že kromě kabelek a bot byste techniku Jasné ANO použily na všechny situace v životě. Při hledání bydlení, práce, rozhodování, kam na dovolenou, jestli jít na tuhle schůzku, jestli podniknout tohle nebo tamto. A pokud byste necítily Jasné ANO, zkrátka byste řekly NE.

Úspora času

Kolik času by to asi ušetřilo? Znáte ty situace, že někomu něco slíbíte, protože teď nejste schopna říct, jestli ano nebo ne? A pak nosíte v hlavě další povinnost. Nebo když se vám zrovna nechce jít ven s kamarádkou, ale stejně jí řeknete ano, protože co když to bude zajímavé odpoledne? A pak místo abyste se věnovala, čemu se opravdu věnovat chcete, trčíte někde v parku a kupí se vám povinnosti. Jasné ANO šetří čas. Nejenom, že se věnujete tomu, co je pro vás opravdu priorita a co dělat chcete, ale rovnou odfiltrováváte věci, které víte, že udělat nechcete. Máte víc prostoru sama na sebe.

Úspora peněz

Každé z nás se děje, že si koupí nějaký kousek oblečení, který vypadá docela dobře, ale pak leží klidně i rok ve skříni, aniž byste si ho, kdy oblékla. Představte si svůj šatník a Jasné ANO v něm. Máte určitě pár kousků, které jste si zamilovala na první pohled a vsadím se, že to jsou právě ty kousky, které nejraději a pořád dokola nosíte, že? Protože jsou Jasné ANO. A teď si představte, jak je vaše prostředí krásné, když budete obklopena jen jasným ANO.

Příjemné okolí

Jsou i Jasné ANO lidé. Máte pravděpodobně jen pár nejbližších přátel, se kterými sdílíte, co se u vás děje – to jsou ANO lidé. Většinou máme ženskou intuici u lidí, na kterých nám něco nesedí a dřív nebo později přijdeme na to co, ale vždycky je důvod, proč u nich není Jasné ANO. Představte si, že se obklopíte jen ANO lidmi. Mě to zní jako podpora a příjemný kolektiv mých nejbližších přátel, ostatně, co víc potřebuju? 😊

Spokojená já

Když se naučíte říkat ANO, jen když to bude Jasné ANO, budete spokojená. Budete obklopena skvělými lidmi, budete dělat jen věci, které opravdu dělat chcete, budete bohatší a budete mít víc času sama na sebe. Budete ale i zvyšovat svoji vlastní hodnotu, protože se budete stávat člověkem, který ví, co chce a taky to dělá. Budete na sebe tak pyšná a tu energii, kterou budete díky tomu rozdávat kolem sebe, bude vaše okolí milovat.

Není nic víc sexy než spokojená žena a technika Jasné ANO ke spokojenosti vede. Naučíme se díky ní poslouchat samu sebe a svoje potřeby a tím zvýšíme svoji hodnotu. Tak co, milé dámy, na tuto techniku říkáte? Má vaše Jasné ANO?

Líbí se vám tento článek? Ohodnoťte jej prosím. Váš názor mne zajímá.