Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Transformativní koučink

Cítíte, že byste mohla mít ve svém životě více? Chcete změnu? Koučování je soubor technik, kterými vám s tím pomůžu.

Při každém sezení vycházím z principu fungování lidského mozku a psychologie vztahu. Díky tomu vás dovedu k uvědomění si své situace, úpravě neužitečného vnímání světa a následně převedení všeho do praxe skrze plného přijetí změny ve vašem myšlení.

Vše je přirozené. Není nutné přemýšlet nad svým jednáním nebo se vědomě zachovat jinak. Vše se děje v podvědomí, které vás naučím ovládat.

Pro koho je vhodné

Pro každého, kdo chce změnu a najde vůli ji skutečně udělat!

Pro koho není vhodné

 • Pokud se léčíte nebo před krátkou dobou jste dokončila léčbu deprese.
 • Máte nezvladatelné záchvaty emocí, např. pláč a vztek.
 • V současné době spolupracujete s terapeutem či psychologem na pravidelné bázi.

Z mé strany by šlo v takovém případě o porušení etického kodexu, kterého se vždy řídím a více si o něm můžete přečíst zde.  

Jak probíhá koučování

Ať už máte zájem o řešení jedné konkrétní oblasti svého života nebo toužíte po celkové změně, jsem tu pro vás.

Na našem prvním setkání si v komplexním rozhovoru rozebereme do detailů vše, co vás trápí a v čem byste potřebovala změnu. Naladím se na vaši vlnu a dojde k plnému porozumění. Díky tomu se vcítím 100% do vaší situace, dokážu sebe i vás v problému zorientovat a dívat se na něj z nadhledu, což přinese řešení vaší situace a jiné vnímání. Pak si společně vytýčíme cíle sezení a podle toho se domluvíme, zda se budeme setkávat pravidelně nebo postačí jen jednorázová schůzka. Následně se určí strategie pro dosažení cílů a dojde volbě vhodných technik, které povedou k jejich dosažení.

V případě déletrvající spolupráce budeme společně reagovat na to, co se vám událo v životě mezi našimi schůzkami – úspěchy i nezdary. Udělám vše pro to, abyste dosáhla všech cílů, které si se mnou vytýčíte.

Schůzky probíhají dle domluvy, většinou 1x týdně nebo 1x za 14 dní. Je možné se potkat osobně v Brně, v online prostředí Skype nebo po telefonu.

Při naší spolupráci je samozřejmostí kontakt se mnou mimo naši hodinu (typicky se jedná o zprávy nebo hovory v řádu minut), kdy máte možnost se mnou sdílet svůj posun a nová uvědomění. Toto pomáhá prohlubovat efekt naší spolupráce a vašeho osobnostního posunu.

Využívané techniky při koučování

 1. Principy psychologie vztahu a fungování lidského mozku z neurovědy.
 2. Koučovací techniky, konkrétně kombinaci základních a profesionálních koučovacích dovedností a metod, které vedou k tvorbě uvědomění, převzetí zodpovědnosti a převod do praxe.
 3. Psychologická diagnostika, jež pomáhá lépe nastavit strategie, které vedou k dosáhnutí vytýčených cílů.
 4. Pro změnu vnímání situace nebo změnu emocí využívám technik NLP.
 5. K pochopení celé šířky situace a vnímání z různých perspektiv využívám principu zjednodušených konstelací, které jsou přizpůsobené k určenému účelu koučování.
 6. V některých případech přecházím z kouče i do role mentora. Jde o případy, kdy pracujeme na komunikačních dovednostech nebo naplňování vztahových potřeb.

Jaká jsou nejčastější témata, se kterými můžeme pracovat?

 • Nemohu opustit partnera, ačkoliv to chci.
 • Neumím se vyrovnat s rozchodem.
 • Chci umět zachovat „chladnou hlavu“ při konfrontaci.
 • Mám pořád stejné a nenaplňující vztahy, neumím najít nového partnera.
 • Jaký mám mít přístup k nevěře?
 • Objevila se u mě vztahová krize – jak ji řešit?
 • Chci zlepšit současný vztah a dosáhnout vnitřní rovnováhy.
 • Toužím nalézt životní směr či poslání a být v životě spokojená.
 • Musím začít pracovat na své sebedůvěře a sebelásce.
 • Jak na projevování ženskosti?
 • Chci pochopit mužský a ženský svět.
 • Toužím se naučit pojmenovat a naplnit vztahové potřeby.
 • Jak se mám naučit říkat NE a zlepšit svou komunikaci?
 • Mám potíže být sama.
 • A mnoho dalšího.

Ceník

Služba

Cena

Zvýhodněná první hodina

750 Kč

1 hodina koučování (jedno téma)

1 200 Kč

4 hodiny koučování (měsíční spolupráce)

4 500 Kč

8 hodin koučování (2 měsíce spolupráce)

9 000 Kč

12 hodin koučování (3 měsíce spolupráce)

13 200 Kč

Všechny ceny jsou konečné. V případě zájmu o delší spolupráci probíhá před samotnou konzultací 20ti minutový hovor, kde si ujasníme váš záměr.

Reference

“Ve vztahu se svým přítelem jsem vůbec neuměla komunikovat a dostávali jsme se do situací, kdy jsem já ztrácela nervy a on raději odcházel z domu, aby se mnou nemusel být. Ani jeden z nás nebyl šťastný. Verča mi na konzultaci pomohla pochopit, jak komunikace mezi partnery funguje a po několika sezeních se moje situace s partnerem výrazně zlepšila. Dnes jsme zasnoubení a vzájemně naplňujeme naše potřeby. Děkuji Ti, Veru, ještě jednou!”

Jitka R., personalistka

“S manželem jsem se necítila ve vztahu dobře a stále mi něco chybělo, jen jsem nevěděla co. Když jsem potkala Verču, pomohla mi pochopit, že problém není v partnerovi, ani v našem vztahu, ale ve mně. Pomocí terapií jsme vyléčily traumata, která mi ve vztazích bránila a já se cítila jako nový člověk. Dnes už na toto období vzpomínám s úsměvem a hřeje mě na srdci, kolik práce jsem s pomocí Verči odvedla. ”

Veronika K., auditorka

“Než jsem potkala Verču, měla jsem tendence svým partnerům ve všem vyhovět a být taková domací panička. Končila jsem ve vztahu s muži, kteří mě pouze využívali a rozhodně to nebyli ti ideální partneři pro mě. S Verčou jsem si pomocí koučování ujasnila, co opravdu v životě chci za partnera a pomocí terapií jsme odstranily bloky, které mi v tom bránily. Dnes mám za sebou rok života v Austrálii, moje finanční situace se zlepšila a každý den si připomínám, jakou obrovskou hodnotu jako osobnost mám. Stále sice čekám na vhodného partnera, ale teď už vím, že až přijde, určitě ho poznám a budu mít svůj vysněný vztah. ”

Kateřina H., finanční poradce