Jak být na 100 % sama sebou
×

E-book Jak se poznat a být sama sebou

Ušetři si trápení ze špatných vztahů. Buď ženou, která je milovaná svým okolím pro to, jaká skutečně je. Stáhni si náš e-book a zjisti, jak na to.


Veronika Blížkovská

Jmenuji se Veronika Blížkovská, ACC a jsem profesionální kouč s mezinárodní certifikací ICF na úrovni ACC. Mám jasný cíl – pomoci ženám v oblastech, které jsou pro ně zásadní. Nejčastěji se zaměřuji na partnerské vztahy a osobní rozvoj, avšak možnosti v koučování jsou neomezené a jsem jim otevřená.

Absolvovala jsem přes 100 hodin vzdělávání, kdy za nejdůležitější pro mou praxi považuji výcvik u Zdeňka Štěpánka, PCC a kompletní výcvik v agentuře Život Jako Hra. Neustále rozvíjím svoje vědomosti a pravidelně získávám zpětnou vazbu od nejlepších koučů v ČR, díky čemuž roste moje kompetence. Mám více než 300 hodin zkušeností při individuální práci se svými klientkami a toto číslo se každým týdnem zvyšuje.

Jak probíhá spolupráce?

Hned na začátku našeho setkávání si vyjasníme cíle, kterých chcete v rámci naší spolupráce dosáhnout a pojmenujeme společně strategie pro jejich naplnění. Následující sezení se budeme věnovat jejich úpravě na základě dosažených výsledků.

Při své práci vycházím z principů fungování mozku, které pomáhají mým klientkám nahlížet na své cíle z jiné perspektivy. Mnohdy je potřeba změnit jejich vnímání a tzv. mozkové mapy – způsoby, jakými doposud k životu přistupovaly a jak ho žily. Často také využívám princip konstelací, kde si klientka prožije, jaký dopad má její jednání na druhé. 

Spoluprací se mnou se ženy stávají jedinečnými ve všech ohledech:

  • Dovolují si projevit samu sebe, říkat svůj názor i využít slova „ne“.
  • Učí se komunikovat na vysoké úrovni se svým partnerem i okolím, čímž prohlubují důvěru a kvalitu vztahu.
  • Projevují svoji ženskost a umí v mužích probudit touhu je milovat a opečovávat.
  • Stávají se sebevědomější a inspirativní pro své okolí, ale především samy pro sebe.

Můj přístup ke klientům

Každý z nás má své silné stránky, které se propisují do celého našeho života. Ty mé se nejvíce projevují v práci s klienty a mezi nejvýraznější patří Aktivátor. Dbám na to, aby se při sezení nezůstalo pouze u řečí, ale všechna uvědomění se hned přenášela do praxe. Podporuji vaše učení v průběhu spolupráce a dodávám vám potřebnou energii k tomu, aby ho nic nezastavilo.

Mým druhým talentem je Učení. Vždy jsem dokázala pojmout velké množství informací a zpracovávat je tak, jak se v daný moment hodilo. Flexibilita v rámci mého myšlení a velikost paměti mi pomáhají klientkám poskytnout takovou informaci, kterou v daný okamžik potřebují nejvíce.

Na třetí místo v pomyslné pyramidě stavím Intelektuálnost. Tato schopnost vypovídá o mých dovednostech přemýšlet o věcech ve větší hloubce a spojovat potřebné informace. Zaručuje vám, že nikdy nezůstaneme na sezeních u zjevných informací, ale pomohu vám rozvinout myšlení směrem, kterým se ještě neubíralo.

K oblíbeným stránkám své osobnosti řadím Individualistu. Vážím si jí nejvíce, protože mi pomáhá v každém člověku vidět jeho jedinečnost, i když on sám ji vidět nemusí. Umím se svým talentem pracovat tak, že ho sám klient vnímá a začne z něj vyzařovat jako vnitřní světlo. Zároveň mi umožňuje unikátní přístup ke každé z vás.

Mým posledním talentem je Tvorba vztahu. Právě on určil mé zaměření a díky němu navazuji kvalitní, zdravé a dlouhé vztahy. Vím, jak je prohlubovat, ozvláštňovat, udržovat a tvořit. Je to hra a když ji dobře hrajete, váš život nabere zcela jiný spád.

Staňte se milovanou ženou i vy.❤
Ozvěte se mi a domluvíme si setkání.

S láskou

Vzdělání

Absolvované tréninky v Život Jako Hra:

  • Základní koučovací dovednosti
  • Metoda Život Jako Hra
  • Profesionální koučovací dovednosti
  • Mentorcoaching

Reference

“Ve vztahu se svým přítelem jsem vůbec neuměla komunikovat a dostávali jsme se do situací, kdy jsem já ztrácela nervy a on raději odcházel z domu, aby se mnou nemusel být. Ani jeden z nás nebyl šťastný. Verča mi na konzultaci pomohla pochopit, jak komunikace mezi partnery funguje a po několika sezeních se moje situace s partnerem výrazně zlepšila. Dnes jsme zasnoubení a vzájemně naplňujeme naše potřeby. Děkuji Ti, Veru, ještě jednou!”

Jitka R., personalistka

“S manželem jsem se necítila ve vztahu dobře a stále mi něco chybělo, jen jsem nevěděla co. Když jsem potkala Verču, pomohla mi pochopit, že problém není v partnerovi, ani v našem vztahu, ale ve mně. Pomocí terapií jsme vyléčily traumata, která mi ve vztazích bránila a já se cítila jako nový člověk. Dnes už na toto období vzpomínám s úsměvem a hřeje mě na srdci, kolik práce jsem s pomocí Verči odvedla. ”

Veronika K., auditorka

“Než jsem potkala Verču, měla jsem tendence svým partnerům ve všem vyhovět a být taková domací panička. Končila jsem ve vztahu s muži, kteří mě pouze využívali a rozhodně to nebyli ti ideální partneři pro mě. S Verčou jsem si pomocí koučování ujasnila, co opravdu v životě chci za partnera a pomocí terapií jsme odstranily bloky, které mi v tom bránily. Dnes mám za sebou rok života v Austrálii, moje finanční situace se zlepšila a každý den si připomínám, jakou obrovskou hodnotu jako osobnost mám. Stále sice čekám na vhodného partnera, ale teď už vím, že až přijde, určitě ho poznám a budu mít svůj vysněný vztah. ”

Kateřina H., finanční poradce